Sunday, August 18

Adelina “mbledh” mend vishet siç i ka hije (Foto)

Adelina “mbledh” mend vishet siç i ka hije (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram.

Derisa edhe ditët e vjeshtës kanë nisur me një të ftohtë të lehtë, edhe Adelina i është përshtatur motit, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja në fjalë, i është përshtatur bukur mirë kohës, marrë parasysh që atë jemi mësuar ta shohim jo rrallë herë me poza seksi, dhe gjysëm të zhveshur./Indeksonline/ adelina tahiri 2