Sunday, August 18

Adriana Lima merr propozim për martesë…!

Adriana Lima merr propozim për martesë…!

Supermodelja Adriana Lima mesa duket nuk e ka aspak problem të shfaqet edhe atëherë kur është pa grim dhe fare pak e rregulluar. Disa herë ajo ka publikuar foto nga palestra ku ishte shfaqur plot djersë, ndërsa që së fundmi ka publikuar një të tillë pa make-up.

Lima ka marrë komente nga më të ndryshmet me rastin e kësaj fotoje. Madje njëri nga fansat e saj nuk ka hezituar që në publikë t’i propozojë asaj martesë duke e konsideruar atë si femrën më perfekte./Indeksonline/