Sunday, August 18

Agnesa vazhdon të mahnitë (Foto)

Agnesa vazhdon të mahnitë (Foto)

Ish-Miss Kosova dhe tash ndërmarrësja e suksesshme, Agnesa Vuthaj, po vazhdon të mahnitë me fotot që ajo po publikon.

Në fakt bukuroshja po promovon kreacionet e saj që gjenden në butiqet e saj në Prishtinë.

Dhe për këtë ajo ka zgjedhur fotografen nga Shqipëria, Edvina Meta që ka arritur të nxjerrënjë imazh fantastik të Agnesës.

E thjeshtë, elegante dhe po aq bukur e seksi, Agnesa tregon se vitet për të janë vetëm numra, asgjë më tepër. /Telegrafi/

https://instagram.com/p/83AM69jQJC/