Sunday, August 18

Anna Lika i tregon mashkullin e saj të ëndrrave

Anna Lika i tregon mashkullin e saj të ëndrrave

Aktorja e njohur Anna Lika siç edhe ju mund ta keni vënë re është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, ndërkohë së fundmi na ka treguar të gjithëve mashkullin për të cilin i bën zemra “bam”.Anna ka publikuar një video në Insta Story ku shfaqet aktori i famshëm turk Murat Boz, i cili për hir të së vërtetës është mjaft simpatik.

“Im shoq!”- ka shkruar aktorja në kuadër të shakasë, duke i bërë tag Murat Boz dhe vlen të theksohet se shumë femra marrosen pas tij.