Sunday, August 18

Dafina vetëm me ngjyrat kuq e zi në trup (Foto)

Dafina vetëm me ngjyrat kuq e zi në trup (Foto)

Festës së madhe të shqiptarëve i është bashkuar edhe Dafina Zeqiri, e cila ka postuar një fotografi mjaft të bukur në rrjetet sociale.

Këngëtarja nga Kosova ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën e ka të vizatuar flamurin shqiptar në trup.

Kjo fotografi është bërë më herët, megjithatë ky është momenti kur mund të rishfaqet.

Ajo ka publikuar edhe një tjetër fotografi me mbishkrimin: “Paris ja ko po vijmë”.daf

http://instagram.com/p/8tPHxbTOIZ

Kujtojmë që Shqipëria mposhti Armeninë me rezultat 3-0 dhe siguroi kualifikimin në ‘Euro 2016’. /Telegrafi/