Sunday, August 18

Dua Lipa i kthehet studios për albumin e ri

Dua Lipa i kthehet  studios për albumin e ri

Dua Lipa po punon në mënyrë intensive.

Këngëtarja shqiptare është në përgatitje të albumit të saj më të ri për të cilin po punon shumë.

Përveç turneut nëpër vende të ndryshme të botës, këngëtarja shumicën e kohës po qëndron në studio dhe këtë e dëshmon falë imazheve të cilat i publikon nëpër rrjete sociale.

“U ktheva këtu”, shkruan pranë një të fundit që e ka postuar në Instastory, foto në të cilën duket tejet energjike.

Ajo ndër të tjera po e shijon suksesin e “New Rulet”, këngës që ka arritur shifër tejet të madhe klikimesh në Youtube.