Sunday, August 18

Festa e Kombëtares shqiptare në diskotekë (Foto)

Festa e Kombëtares shqiptare në diskotekë (Foto)

Futbollistët e Kombëtares janë mbledhur për të vazhduar festën edhe në një prej klubeve të famshme të Tiranës.

Pasi u takuan nga kryeministri Edi Rama, u dekoruan nga Presidenti Bujar Nishani dhe festuan me tifozët në Sheshin Nënë Tereza futbollistët e Kombëtares janë mbledhur për të vazhduar festën edhe në një prej klubeve të famshme të Tiranës.

Portali Albeu ju sjell dy foto nga këto festime që zgjatën deri në orët e para të mëngjesit.

Në to shihen kapiteni Cana dhe Tualant Xhaka duke festuar. Nëdrkohë që morën pjesë edhe figura të tjera të njohura të jetës publike në vend.kapiteni Cana 2kapiteni Cana 1