Friday, August 23

Ja sa seksi dukej Kim para shtatzënisë (Foto)

Ja sa seksi dukej Kim para shtatzënisë (Foto)

Kim Kardashian është shumë e rrumbullakët tani, pasi ajo është shtatzënë në muajin e tetë me fëmijën e saj të dytë.

Kështu që ylli televiziv, e cila tani ka 35 vjet, ka përdorur rrjetet sociale për t’ua kujtuar fansave se çfarë trupi kishte ajo më parë, transmeton koha.net.

Bashkëshortja e Kanye West, në prag të festës së Halloweenit, ka publikuar 13 fotografi në websajtin e saj personal kimkardashianwest.com, të cilat i kishte bërë gjatë 10 viteve të Halloween dhe të cilat mund t’i shihni më poshtë. /Telegrafi/

Ja sa seksi dukej Kim para shtatzënisë