Sunday, August 18

Ju kujtohet Mariza Ikonomi?, ja sa ka ndryshuar ajo…! (Foto)

Ju kujtohet Mariza Ikonomi?, ja sa ka ndryshuar ajo…! (Foto)

Me siguri që e mbani mend dhe u kujtohet këngëtarja e këngës së famshme “Piano e vjetër”, Mariza Ikonomi. Ajo ka një kohë të gjatë që nuk është më aktive në skenën muzikore me projekte të reja.

Por vetëm para pak kohë kishte sjellë audio këngën e saj “Piano e vjetër”. Që nga koha e parë e paraqitjes së saj në skenë e deri më sot, këngëtarja kë ndryshuar kogja shumë pamjen e saj. së paku kështu shihet nga fotot e publikuara nga Mariza në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërsa sa i përket muzikës nuk e dimë nëse ajo do të rikthehet me ndonjë projekt të ri apo jo. /Indeksonline/

Ju kujtohet Mariza Ikonomi?, ja sa ka ndryshuar ajo