Sunday, August 18

Korab Shaqiri në qiellin e shtatë pas martesës

Korab Shaqiri në qiellin e shtatë pas martesës

Nuk ka shumë ditë që u martuan, e dasma e tyre bëri bujë të madhe në mediat rozë. Fjala është për këngëtarin Korab Shaqiri dhe tashmë gruan e tij Lulkaçela Jasharin.

Çifti tashmë janë duke shijuar ditët e para të martesës në ndërsa që duket se po kalojnë momente të bukura.

Së paku kështu vërehet nga një foto e publikuar nga Korabi ku me këtë rast ai ka vendosur edhe një mbishkrim përmes të cilit ai e ka quajtur gruan e tij si: “shoqe bashkëshorte me hashtagun jetë e bukur kënaqësi etj”, nga fotoja Korabi duket që është në qiellin e shtatë./Indeksonline.