Sunday, August 18

Marina Vjollca lajmëron ardhjen e stinës së nxehtë

Marina Vjollca lajmëron ardhjen e stinës së nxehtë

Edhe pse larg ekranit ku jemi mësuar ta shohim zakonisht bionden bukuroshe ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ditët e fundit ka postuar disa foto mjaft provokuese të cilat kanë lënë gojëhapur fansat e saj duke i bërë të ëndërrojnë…

Marina ka pohuar se shum shpejt do të jetë sërish në ekran me projekte të reja dhe duke pritur emisionin e saj të ri , shijojmë fotot që ajo na ka servirur në rrjet.