Sunday, August 18

Marnie Simpson pozon nudo (Foto)

Marnie Simpson pozon nudo (Foto)

Marnie ka çmendur fansat e saj me rastin e postimit të fotove nudo, shkruan Daily Star.e.

23-vjeçarja ka “thyer” rregullat e Instagramit për postimin e fotove nudo, duke i bërë fansat e saj kureshtar të pandalshëm në ndjekjen e saj në Instagram.

Gjatë kësaj javë, Marnie kishte postuar disa foto, ku dukej e po shijonte eksperiencë lesbikesh me Geordie Shore dhe Chloe Ferry.

Ndër të tjera ajo kishte përshkruar foton duke thënë se “për mua dhe Chloe kjo është eksperienca jonë e parë si lesbike”.

Marnie Simpson pozon nudo