Sunday, August 18

Modelja shqiptare merr propozime nga politikanët, ja çka thotë ajo (Foto)

Modelja shqiptare merr propozime nga politikanët, ja çka thotë ajo (Foto)

Modelja, Klediola Loca u bë e njohur për publikun nga hyrja në një reality show por tashmë karrierë e saj është në ngritje.

Ajo thotë për GSH se aktualisht është single por i kanë ardhur shumë propozime, madje edhe nga politikanët.

“Më vijnë shumë propozime, madje edhe nga politikanë. Duhet të them që propozimet më të turpshme vijnë pikërisht nga politikanët. Por nuk dua të përmend emra për arsye etike”, ka thënë Loca.

Nuk është hera e parë që politikanët vihen në shënjestër të modeleve dhe mediave. /Telegrafi/

Modelja shqiptare merr propozime nga politikanët, ja çk