Sunday, August 18

Niku krenar me Kombëtaren

Niku krenar me Kombëtaren

Nik Xhelilaj gjendet në Kroaci duke realizuar projektet e tij filmike.

Por, kualifikimi në Evropianin e Francës të Kombëtare shqiptare në futboll e ka kënaqur aq shumë aktorin sa është veshur kuqezi dhe ka postuar një fotografi për fansat që e ndjekin veprimtarinë në rrjetet sociale.

Ai thote se është krenar për Kombëtaren duke lënë një mesazh përbri një fotografie të publikuar në llogarinë e Instagramit.

“Shqipëria bën histori. Euro 2016”, ka shkruar aktori në Instagram.

https://instagram.com/p/825MUwOREt