Sunday, August 18

Nurteeli, së shpejti duete me femra seksi të estradës

Nurteeli, së shpejti duete me femra seksi të estradës

Producenti dhe këngëtari, Nurteel, po shndërrohet në një prej artistëve më të kërkuar në treg.

Pas bashkëpunimit me Shpat Kasapin pa videoklip, dhe pasi krijoi hitin “Paramendo” për reperin 2Ton, Nurteel, vazhdon me shumë projekte.

Tash ai do të publikojë një bashkëpunim me Zanfina Ismailin, i cili është konfirmuar, teksa priten edhe bashkëpunimie të tjera si me Anjeza Brankën, një tjetër emër seksi.

Ndryshe Nurteel raportohet se së fundmi është ndarë nga e dashura e tij, një bukuroshe nga Tirana e cila siç po duket nuk po ndikon që ai të vazhdojë fuqishëm me punën e tij./bota sot/