Sunday, August 18

Olta provokon prapë (Foto)

Olta provokon prapë (Foto)

Edhe pse vera ka kaluar, Olta Gixhari ka shfrytëzuar motin e mirë për të pozuar në mënyrë provokuese.

“Në diell” titullohet një fotografi, në të cilën aktorja shfaqet me një fustan duke zbuluar pjesë të këmbës dhe gjoksit.

Ajo ka publikuar edhe një tjetër fotografi, në të cilën ekspozon të pasmet.

“Kjo verë do të dhembë shumë…”, ka shkruar Olta./kosovarja/

Olta provokon prapë