Sunday, August 18

Shikoni tatuazhin e Shkëndijes në ‘emblemën’ e saj (Foto)

Shikoni tatuazhin e Shkëndijes në ‘emblemën’ e saj (Foto)

Shkëndije Mujajn të gjithë e njohim për të pasmet bombastike, të cilat i vë në plan të parë gjatë gjtihë kohës.

Këngëtarja atraktive ka një tatuazh pikërisht në pjesën e trupit që njihet edhe si ‘emblema’ e saj.

Në një fotografi të publikuar gjatë të dielës, ajo ka ekspozuar pikërisht tatuazhin në formë ylli.

Dhe natyrisht, nuk ka munguar provokimi. /Telegrafi/shkendija1