Sunday, August 18

Shokon Pink, ja si duket pa make-up (Foto)

Shokon Pink, ja si duket pa make-up (Foto)

Pink ka shokuar me pamjen e saj gjatë një shetitje në rruget e Los Angeles.

Ndryshe nga Pink që jemi mësuar ta shohim në skenë ajo është shfaqur pa make-up dhe me një veshje të gjerë.

Me fytyrën tërësisht të freskët, këngëtarja 36 vjeçare nuk njihej fare.

Në këtë shetitje ylli ishte e shoqëruar nga qeni i saj. /Telegrafi/

Shokon Pink, ja si duket pa make-up