Sunday, August 18

Vildane Zeneli para sesioneve seksi (Video +16)

Vildane Zeneli para sesioneve seksi (Video +16)

Vildane Zeneli ka publikuar video të përgatitjeve të saj para sesioneve seksi fotografike.

Modelja e njohur ka publikuar dy video në Instagram, ku shihet duke u bërë gati për foto sesionit seksi.

Dhe ajo me të vërtet shfaqet shumë provokative, duke lënë të dihet se të gjithë meshkujt në set e kanë të vështirë me të.

Vildania ndryshe është personazhi më provokativ në skenën e shoubizit shqiptar dhe atë ndërkombëtar. /Telegrafi/

https://instagram.com/p/83zWMgQfZd/
https://instagram.com/p/83ziszQfZ6/
https://instagram.com/p/830MXFwfbI/