Sunday, August 18

Zhvishet Rita, poza sexy me të brendshme (Foto)

Zhvishet Rita, poza sexy me të brendshme (Foto)

Këngëtarja e The Poison ka ngacmuar fansat e saj duke pozuar foto të nxehta para kamerës, shkruan Daily Star.

Bukuroshja e lindur në Kosovë ka dhënë më të mirën e saj para aparatit fotografik.

Duke pasur një trup të tillë është më se e qartë se pse 24-vjeçarja është zgjedhur si fytyra dhe trupi e brendit të të brendshmeve italiane Tezenis.

Pra, tani më është fakt se anëtarja e jurisë së X-Factor, Rita është e pranishme kudo.

Zhvishet Rita, poza sexy me të brendshme