Spageti me kungull e karkaleca deti dhe verë të bardhë

Nëse ju pëlqejnë makaronat, por nuk doni të hani brum, ju rekomandoj të provoni spageti me kungull i njomë. Ata shkojnë mrekullisht me karkaleca...