Reklamo ketu

Reklamo ketu

Edhe një muaj për të arritur të 50-at, Heidi Klum pozon në vaskën e banjos dhe tregon dekoltenë

  • “Edhe një muaj për të arritur të 50-at”, Heidi Klum pozon në vaskën e banjos dhe tregon dekoltenë
    “Edhe një muaj për të arritur të 50-at”, Heidi Klum pozon në vaskën e banjos dhe tregon dekoltenë
Share

Heidi Klum ka bërë një tjetër postim zbulues në llogarinë e saj personale në Instagram.

Modelja 49-vjeçare e ka mësuar publikun e saj me foto seksi, teksa ndan me ta pothuajse çdo ditë foto nga jeta dhe karrierra e saj.

Këtë herë, ajo ka postuar dy foto, në të cilat pozon pranë dritares, sipër vaskës, e veshur vetëm me rrobdishan.

« of 2 »

Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo ka treguar se foton e saj e ka bërë bashkëshorti i saj, Tom Cowlitz. Në veçanti, ajo shkroi: “Edhe një muaj për të arritur 50. Londër.”

Ju gjithashtu mund të pëlqeni...